Публікації

Показано дописи з вересень, 2020

Тренінгове заняття: «Психологія спілкування».

Зображення
  Трен і нгове заняття: « Психологія спілкування».   Мета: Сприяння інтерактивним методам розвитку типових моделей спілкування, розвиток здатності розуміти емоційний стан іншої людини й уміння адекватно висловлювати свій. Хід заняття: Інформаційне повідомлення:             Переоцінити роль спілкування в житті людини неможливо. У кожному місті, населенні. В кожному домі діти опановують засади спілкування: на роботі, з друзями, в дитячих колективах тощо.             Скільки позитивних емоцій можуть одержати люди, якщо вони розуміють одне одного, відчувають взаємну симпатію і довіру, але нам бракує часу, сил, а іноді і бажання придивитися до людини, прислухатися, спробувати зрозуміти.             Нині багато пишуть та розповідають про так звану «кризу спілкування», некомунікабельність людей. Зміна матеріальних умов життя, освіти, швидке розповсюдження комп’ютерної мережі у всіх галузях та інших технічних засобів масової комунікації (Інтернет, телебачення, стільниковий та пе

Занятття з елементами тренінгу «Профілактика стресових станів у школярів» для учнів 5-11 кл.

Зображення
Мета: психологічна профілактика стресових станів, зниження рівня тривожності, формування позитивної світоглядної позиції, сприяння формуванню навичок опанування себе. Ресурсне забезпечення : запис релаксаційної музики, маленький камінчик. Вступне слово педагога Стрес  – реакція організму у відповідь на дуже сильну дію (подразник) ззовні. Загалом стрес –  це нормальна реакція здорової людини, захисний механізм нашого організму.  Виникнення стресу означає, що людина, зокрема дитина, включилася в певну діяльність, спрямовану на протидію небезпечним для неї впливам. Під час стресу відбуваються глобальні психо-фізіологічні, біохімічні зміни в організмі, спрямовані на мобілізацію захисних сил та адаптацію до ситуації (стресора). Стрес не є шкідливим тоді, коли дитині вдається швидко уникнути стресового впливу або адаптуватися до нього. Однак здатність до адаптації не безмежна. У разі якщо інтенсивність впливу стресора та тривалість стресу перевищують можливості організму протидіяти,